تبلیغات

قالب بلاگفا

موسیقی قالب وبلاگ
روزای من - جنایت کثیف به زن خدمتکار
هرکی درد دل داره یا سنگ صبوره بیاید اینجا

جنایت کثیف به زن خدمتکار

سه شنبه 21 دی 1389 11:12 ب.ظ

نویسنده :
ارسال شده در: حوادث داغ ،


 تجاوز به زن خدمتکار و فیلمبرداری از این جنایت کثیف

 تجاوز به زن خدمتکار و فیلمبرداری از این جنایت کثیف

زن میانسالی 17 تیر 1385 گریان به اداره آگاهی مركز رفت و مدعی شد دو مرد جوان او را به یك خانه در خیابان مختاری كشاندند و تحت آزارهای شیطانی قرار دادند.
شاكی به افسران تجسس گفت:در خانه مرد ثروتمندی خدمتكار بودم و پسر 25 ساله ای به نام «فرهاد» كه در ساختمان دیگری سرایداری می كرد چند بار از من پول قرض گرفت.
وی افزود:فرهاد یك روز موبایلم را گرفت تا با دوستش تماس بگیرد ولی دیگر گوشی را پس نداد.
چند روز بعد تماس گرفت و گفت سراغ یكی از دوستانش در خیابان مختاری رفته و اگر موبایلم را می خواهم باید به آنجا بروم.به او اعتماد كردم به خانه ای كه نشانی اش را داده بود رفتم.

فرهاد و دوستش اما بی رحمانه به جانم افتادند،وحشیانه آزارم دادند و از جنایت كثیفشان فیلم و عكس گرفتند.دست آخر هم تهدیدم كردند اگر درباره این ماجرا به پلیس یا خانواده ام حرفی بزنم با پخش فیلم شیطانی، آبرویم را می برند.این البته پایان سیاه روزی هایم نبود؛چون جنایتكاران بارها از من باج گرفتند و... به دادم برسید،دیگر تحمل این زندگی نكبت بار را ندارم.
پلیس با چهره نگاری رایانه ای و شناسایی ساختمان مورد نظر، سرانجام فرهاد را ردیابی و دستگیر كرد.متهم 26 ساله، ابتدا خود را بی گناه خواند تا اینكه با مدرك های دادگاه پسند و شاكی رو به رو شد و چاره ای جز بیان حقیقت نیافت.
فرهاد در بازجویی ها به آزار شیطانی، فیلمبرداری و باجگیری از زن خدمتكار اعتراف كرده و این در حالی است كه تجسس های افسران اداره آگاهی تهران برای بازداشت همدستش همچنان ادامه دارد.گزارش ایسكانیوز می افزاید،امروز پرونده به بازپرس روشن(رییس شعبه سوم دادسرای ناحیه 27) سپرده شد تا دستور قضایی لازم صادر شود /.
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: عکس های جالب و كمیاب از به دنیا آمدن یك ، سیاستمدار شدن ، تجاوز به 13 مهد كودكی جنایت کثیف به زن خدمتکار ، عکس؛ مردی که آلت تناسلی اش را طالبان برید ، تجاوز به 13مهد كودكی ،
آخرین ویرایش: یکشنبه 26 دی 1389 03:46 ق.ظقالب بلاگفا

موسیقی قالب وبلاگ
افزایش آمار